Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Aktualności


Oligofrenopedagogika - zajęcia "w terenie"
czwartek, 24 stycznia 2019, Martyna Drągowska

W miniony weekend studentki Pedagogiki Specjalnej o specjalności „Oligofrenopedagogika" uczestniczyły w cyklu spotkań z przedstawicielami poznańskich organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością – działaczy społecznych, pedagogów, psychologów, rodziców i self-adwokatów. To wielka przyjemność i wartość rozmawiać z ekspertami-praktykami, którzy sercem i rozumem są w pełni zaangażowani w to, czym się zajmują i czym - dosłownie i w przenośni - żyją.

 

Szkolenie dla przedsiębiorców
wtorek, 22 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Gnieźnieński Oddział Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego zaprasza na szkolenie.

Zapisy już trwają. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Nowa siedziba Kwestury
piątek, 18 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

 

Informujemy, iż cała Kwestura została przeniesiona (bliżej Dziekanatu).

Nowe numery biur to 118 i 119 (ten sam budynek, to samo piętro).  • Stypendia i rozliczenia studenckie pokój 118
  • Kwestor pokój 119

Numery telefonów nie uległy zmianie.


Zmiana godzin pracy - ferie zimowe
piątek, 11 stycznia 2019, Martyna Drągowska

Informujemy, iż w dniach 14-25 stycznia 2019 roku Rektorat, Kwestura i Biblioteka oraz Dziekanat Studiów Podyplomowych przy ul. Cieszkowskiego będą otwarte w godzinach 8:00-15:00.

Za utrudnienia przepraszamy.

Funkcjonowanie dziekanatu w dniu 11.01.2019
piątek, 11 stycznia 2019, Maja Braciszewska

Informujemy, że dnia 11.01.2019 r. dziekanat studiów podyplomowych mieszczący się przy ul. Cieszkowskiego 17, czynny będzie do godz. 14.30.  

Porozumieniu o współpracy GSW Milenium ze Szkołą Podstawową w Dębnicy
środa, 9 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Na mocy podjętej współpracy informujemy i zapraszamy wszystkich studentów na kierunku pedagogika do odbywania praktyk w tej placówce oraz realizowania badań naukowych na potrzebę prac dyplomowych.

Podpisane porozumienie ma na celu dążenie do podnoszenia poziomu kształcenia a tym samym wzmacnianie i rozwój jego praktycznego wymiaru.

Zapraszamy także do kontaktu studentów, którzy mają własne pomysły na inicjatywy, mogące przyczynić się do rozwoju tej dwustronnej współpracy. Szkoła jest nowo otwarta i bardzo dobrze wyposażona.

Dostęp do nowych zasobów otwartych
środa, 9 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Studencie,
jeśli chcesz, aby Twoja praca zaliczeniowa, licencjacka, magisterska lub esej odwoływały się do literatury naukowej, skorzystaj z naszej nowej oferty.


Teraz masz możliwość dotarcia (nawet w domu) do  nowych zasobów  otwartych, udostępnionych nam przez Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego.

Nowa specjalność na studiach podyplomowych - Marketing marki w Internecie
czwartek, 3 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne
piątek, 21 grudnia 2018, Martyna Drągowska

Kochani Studenci, drodzy Wykładowcy - przyjmijcie od nas najlepsze świąteczne życzenia. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zmiana godzin pracy – przerwa świąteczna
wtorek, 18 grudnia 2018, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że Rektorat, Kwestura, Biblioteka, Dziekanat WNS GSW Milenium na ul.Okulickiego 3A w Gnieźnie oraz Dziekanat Studiów Podyplomowych na ul.Cieszkowskiego i pozostałe działy Uczelni w dniach 21 grudnia - 1 stycznia będą nieczynne.

2. Dyżur Koordynator Praktyk GSW Milenium w piatek 21 grudnia nie odbędzie się.

Za utrudnienia przepraszamy.