Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

KURS - Animator czasu wolnego - BRAK MIEJSC
środa, 22 maja 2019, Martyna Drągowska

Informujemy, że nie ma już wolnych miejsc na kurs "ANIMATOR CZASU WOLNEGO".

Kurs poprowadzi Agnieszka Kaczmarczyk z Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA z Poznania.

Data: 2 czerwca 2019 (nd), g.9:00
Miejsce: GSW Milenium, ul. Okulickiego 3A, Gniezno
Czas trwania: 8h
Cena: 115 zł

Zapraszamy na ognisko integracyjne do Wągrowca
wtorek, 21 maja 2019, Rafał Wojtaszak

Już 25 maja 2019 roku zapraszamy wszystkich studentów na wielką integrację. Nasze spotkanie zaczynam od 18:00 i będziemy się bawić do 22:00 a może i dłużej J. Spotykamy się wszyscy w Ośrodku Edukacji Leśnej w Wągrowcu.

W programie między innymi śpiewanie, wspólny grill, gra na gitarze oraz konkursy i mnóstwo zabawy.

Serdecznie zapraszamy!

Studenci GSW Milenium wizytowali Amazon
piątek, 17 maja 2019, Rafał Wojtaszak

27.04.2019 r. studenci kierunku zarządzanie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium mieli możliwość zwiedzenia centrum dystrybucji światowego giganta, firmy Amazon. W trakcie zajęć terenowych przedstawione zostały różne  aspekty związane z realizacją zamówienia klienta. Studenci mieli również możliwość dowiedzieć się o innych usługach oferowanych przez Amazon, takich jak kindle store czy amazon prime. Wyjazd był także okazją do integracji studentów z Wydziału Nauk Społecznych oraz Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium.

Integracja międzypokoleniowa Klubu Seniora i studentów GSW Milenium
piątek, 17 maja 2019, Rafał Wojtaszak

W dniu 14 maja 2019 roku grupa studentów I. roku studiów licencjackich z kierunku pedagogika pod opieką dr Sylwii Jabłońskiej, wykładowcy GSW Milenium odbyła zajęcia terenowe w ramach przedmiotu Pedagogika społeczna.

Ich celem była animacja środowiska lokalnego, a miejscem realizacji Klub Seniora w Czerniejewie. Studenci przygotowali szereg atrakcji, dzieląc się przy okazji swoimi talentami: było pyszne, samodzielnie upieczone ciasto, karaoke, kalambury, salon piękności, budka fotograficzna, kurs origami, rozmowy o sprawach poważnych i codziennych. Wspólnie spędzony czas pozwolił na integrację międzypokoleniową.

Komunikat z biblioteki GSW Milenium
wtorek, 14 maja 2019, Rafał Wojtaszak

W dniach 17 i 25 maja biblioteka GSW Milenium będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Uruchomione specjalności na STUDIACH PODYPLOMOWYCH (Aktualizacja)
poniedziałek, 13 maja 2019, Rafał Wojtaszak

W naszych ośrodkach studiów podyplomowych w Gnieźnie i Pile w maju 2019 roku zostały uruchomione następujące specjalności (patrz grafika poniżej). Pierwsze zajęcia dla studentów z Piły odbyły się już 11 maja a dla gnieźnian rozpoczęcie nastąpi w najbliższą sobotę czyli 18 maja.

Rekrutacja w tym roku jest wyjątkowa, ponieważ ostatni raz będzie można studiować 2 semestry specjalności dotyczące pedagogiki specjalnej. Jest to również ostatnia szansa na pozyskanie kwalifikacji z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od października 2019 będzie można zdobyć te uprawnienia tylko poprzez jednolite 5-letnie studia magisterskie.

Zapisy jeszcz trwają https://rekrutacja.milenium.edu.pl/

Więcej informacji udziela również dziekanat studiów podyplomowychKURS PIERWSZEJ POMOCY – zapisz się!
niedziela, 12 maja 2019, Martyna Drągowska

Zbliżają się wakacje, czyli sezon obfitujący w wypadki i utonięcia. Policja co roku publikuje tragiczne statystyki m.in. letniego wypoczynku nad wodą. Często śmiertelnymi ofiarami są również dzieci. Zapisz się na kurs PIERWSZEJ POMOCY (sob,18.05.2019) i w praktyczny sposób naucz się, co zrobić w sytuacji zagrożenia życia!

Koło Naukowe "Pasjonat" na Rajdzie Rowerowym we Wrześni
wtorek, 7 maja 2019, Martyna Drągowska

Wrzesiński Rajd Rowerowy za nami! W tym roku, jak i w roku poprzednim, nie zabrakło tam naszej uczelni i naszych studentów. 3 maja studentki z Koła Naukowo – Samokształceniowego „Pasjonat” na pikniku rodzinnym na mecie Rajdu u, wykorzystując elementy arteterapii, stworzyły stoisko z animacjami dla dzieci.

 

Ostatnie wolne miejsca na kurs w Wągrowcu
wtorek, 7 maja 2019, Martyna Drągowska

Serdecznie zapraszamy na kurs: "DZIECKO NADPOBUDLIWE - METODY UŁATWIAJĄCE PRACĘ"

Data: 11 maja 2019 (sob), g.9:00
Miejsce: GSW Milenium - Wydział Zamiejscowy w Wągrowcu, ul. Kcyńska 48, Wągrowiec
Prowadzący: mgr Monika Gazecka
Czas trwania: 6h
Cena: 100 zł

Bezpłatne kursy dla nauczycieli, pedagogów i studentów
wtorek, 7 maja 2019, Martyna Drągowska

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli, pedagogów i studentów, które odbędą się w ramach projwektu "Moja Europa". Szkolenia odbędą się w siedzibie GSW Milenium przy ul. Okulickiego 3A, w Gnieźnie. Każde szkolenie jest certyfikowane, zakończone uzyskaniem certyfikatu. Szkolenia są bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorami projektu są: Stowarzyszenie Semper Avanti i Komisja Europejska.

ZAPISY: anna.soltys-stawowa@milenium.edu.pl, 61 425 75 70, wew. 28, pokój 117

Zobacz PROGRAM szkoleń.