Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Pedagogika ...i co dalej? - spotkanie z Anną Brych
wtorek, 30 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

Kolejne odsłona cyklu "Pedagogika ...i co dalej?" za nami. Podczas spotkania rozmawialiśmy o współczesnym systemie edukacji, o tym, jak kreować swoją karierę zawodową po ukończeniu studiów pedagogicznych oraz o spełnianiu własnych marzeń i rozwijaniu pasji. Dziękujemy Wam oraz Annie Brychza przybycie! Zobacz galerię zdjęć

Kolejne spotkanie z cyklu "Spotkania z Praktyką. Pedagogika ...i co dalej?"
czwartek, 25 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

Już w niedzielę kolejne spotkanie z cyklu "Spotkania z Praktyką. Pedagogika ...i co dalej?". Tym razem naszym gościem będzie Anna Brych. Spotkanie odbędzie się w godz. 11:30 - 12:30 w auli w budynku B. Zapraszamy! Zobbacz szczegóły wydarzenia.

Warsztaty Koła Pasjonat
piątek, 19 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

14 kwietnia członkinie Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat" wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez dr Agatę Woźniak, pod tytułem "Praca z rodziną w ujęciu systemowym". To już kolejne takie spotkanie - warsztaty Koła, poświęcone różnym aspektom pracy pedagogicznej, odbywają się regularnie. 
 
Koło "Pasjonat" zaprasza wszystkich studentów, którzy chcą rozwijać swoje pasje oraz warsztat pracy pedagoga, zdobywać nowe doświadczenia i podejmować nowe wyzwania. Opiekunami Koła Naukowo-Samokształceniowego "Pasjonat" są dr Anna Knocińska i dr Agata Woźniak.

Zobacz galerię zdjęć.

Wesołego Alleluja!
czwartek, 18 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

Drodzy Studenci, szanowni Wykładowcy

Pragniemy złożyć serdeczne życzenia zdrowych, spokojnych Świąt, spędzonych w atmosferze Wiary, Nadziei i Miłości. Niech ten nadchodzący czas będzie chwilą oddechu od gonitwy codzienności, niech będzie przepełniony zadumą i refleksją nad cudem Zmartwychwstania.

Władze i pracownicy GSW Milenium

Informacja dotycząca dni pracy działów Uczelni w okresie świątecznym
poniedziałek, 15 kwietnia 2019, Rafał Wojtaszak


Uprzejmie informujemy, iż w związku z przerwą świąteczną w kwietniu i na początku maja nasze działy będą zamknięte w okresie:


Kwestura 18 - 23 kwietnia oraz 29 kwietnia - 6 maja 2019 roku

Dziekanat WNS 18 kwietnia od godz. 15:00, 19 - 22 kwietnia oraz 29 kwietnia – 5 maja 2019 roku

Rektorat 18-22 kwietnia, 25-26 kwietnia roku oraz 29 kwietnia – 5 maja 2019 roku

Biblioteka 18 - 23 kwietnia oraz 2 maja 2019 roku

Dziekanat studiów podyplomowych 18 - 22 kwietnia, 29 i 30 kwietnia od godz. 14:00 oraz 1 - 5  maja 2019 roku

Koordynator praktyk 1 - 5  maja 2019 roku

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Kwietniowa konferencja „Zrozumieć autyzm. Standardy diagnozy i postępowania terapeutycznego w całościowym zaburzeniu rozwoju ze spektrum autyzmu”
poniedziałek, 15 kwietnia 2019, Rafał Wojtaszak

Kwiecień jest miesiącem świadomości autyzmu. Z tej okazji w całej Polsce organizowanych jest wiele konferencji, seminariów oraz debat publicznych dotyczących dobrych praktyk w zakresie wspierania osób ze spektrum autyzmu i ich rodzin.

Jedną z takich inicjatyw była konferencja „Zrozumieć autyzm. Standardy diagnozy i postępowania terapeutycznego w całościowym zaburzeniu rozwoju ze spektrum autyzmu”, która odbyła się 06.04.2019 r. w Collegium Anatomicum Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

 

 

 

 

Kurs pierwszej pomocy
poniedziałek, 15 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

Samorząd Studencki zaprasza do udziału w kursie pierwszej pomocy.

DATA: 18 maja 2019 (sob), g.9:00
CZAS TRWANIA: 6-8h
CENA: 100 zł
MIEJSCE: GSW Milenium w Gnieźnie, ukl. Okulickiego 3A
ZAPISY: Malwina Kędziora,  tel. 698-412-338 
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Na kurs mogą zapisać się również osoby nie będące studentami GSW Milenium. Zapraszamy!

Studia podyplomowe ruszają już w maju! Zobacz listę otwartych specjalności.
czwartek, 11 kwietnia 2019, Rafał Wojtaszak

Już w maju ruszają pierwsze zajęcia na studiach podyplomowych:

  •   Gniezno 18 maja 2019
  •   Piła 11 maja 2019
  •   Wągrowiec 18 maja 2019

Poniżej przedstawiamy listę otwartych specjalności. Na pozostałe nadal trwa rekrutacja https://rekrutacja.milenium.edu.pl/(aktualizacja 05.04.2019)

Jak to było z Królikami? – czyli jak powstawał Trakt Królewski w Gnieźnie [GALERIA]
wtorek, 9 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

30 marca studenci GSW Milenium z Gniezna oraz Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu wzięli udział w wykładzie otwartym pt. „Jak to było z Królikami ? – czyli jak powstawał Trakt Królewski w Gnieźnie”. Wykład przeprowadził Damazy Gandurski, pracownik Urzędu Miejskiego w Gnieźnie, który opowiedział o kulisach powstania Traktu Królewskiego. Po prelekcji studenci wraz z wykładowcą GSW Milenium, mgr Krzysztofem Celką, udali się na spacer wzdłuż atrakcji Traktu. Zajęcia terenowe zostały zrealizowane w ramach przedmiotu: Kreatywność w organizacji, dzięki czemu studenci mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat technik i metod rozwijających kreatywność.


Galeria zdjęć tutaj

Kolejni absolwenci Oligofrenopedagogiki - gratulujemy!
wtorek, 9 kwietnia 2019, Martyna Drągowska

Kolejna grupa zakończyła studia w Ośrodku Kształcenia Podyplomowego GSW Milenium w Pile. Serdecznie gratulujemy absolwentom specjalności "Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną‎ - oligofrenopedagogika". Niebawem zaczynają się zajęcia dla kolejnych grup na tej oraz na innych specjalnościach - zapraszamy do rekrutacji. Spis specjalnosci uruchamianych w maju dostepny jest tutaj.