Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Wystartowała strona internetowa Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
wtorek, 26 czerwca 2012, Leszek Łukasik

Informujemy, że 26 czerwca 2012 roku wystartowała strona internetowa WUTW. Uniwersytet ten powstał przy Wydziale Zamiejscowym GSW Milenium i jest pierwszą taką inicjatywą w historii powiatu wągrowieckiego. Zapraszamy na stronę www.wutw.wagrowiec.pl.

Myślenia w szkole ciąg dalszy - konferencja i warsztaty
poniedziałek, 25 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa MILENIUM  i  Stowarzyszenie Edukacji Filozoficznej PHRONESIS w ramach realizacji projektu Pozwolić uczniom myśleć zorganizowały w dniu 21 czerwca 2012 roku konferencję z warsztatami Myślenia w szkole ciąg dalszy.

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę
środa, 20 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

W ramach Duszpasterstwa Akademickiego „Na Zamku”, na przełomie lipca i sierpnia już po raz siódmy Promienista Grupa Akademicka „Rubinowa” wyrusza na rekolekcje w drodze, czyli Pielgrzymkę z Gniezna na Jasną Górę. Wyruszamy nie tyle w celach towarzyskich czy rozrywkowych, ale po to, żeby poprzez słuchanie Bożego Słowa pozwolić Jezusowi kształtować i przemieniać nasze serca, aby stawały się szlachetne. Warto poddać się takiej „obróbce”!

Myślenia w szkole ciąg dalszy - konferencja i warsztaty
wtorek, 19 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

Informujemy, że w dniu 21 czerwca 2012 r. w siedzibie Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium przy ul. Pstrowskiego 3a w Gnieźnie odbędzie się konferencja Myślenia w szkole ciąg dalszy.

Książka czy film? Podsumowanie projektu
piątek, 15 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

Uroczyste podsumowanie projektu edukacyjnego Książka czy film? odbyło się 14 czerwca 2012 roku w Miejskim Ośrodku Kultury. Swoją obecnością zaszczycili je: Danuta Wielbowicz  - dyrektor PBP i Krzysztof Gawrecki – kanclerz GSW Milenium. 

Kapitał intelektualny szkół wyższych - konferencja międzynarodowa
piątek, 1 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

W dniu 31.05. 2012 w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja Kapitał intelektualny szkół wyższych, której współorganizaotrem, wraz z Uczelnią Vistula oraz Wyższą Szkołą Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza, była Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.

Projekt edukacyjny "Książka czy film?" - V spotkanie - "Ono"
czwartek, 31 maja 2012, Anna Kasprzyk

Ostatnie spotkanie w ramach projektu Książka czy film? poświęcone było powieści Ono Doroty Terakowskiej i jej adaptacji filmowej. Wszyscy uczestnicy projektu ponownie spotkali się w GSW Milenium.

VII Mityng strategiczny GSW Milenium
wtorek, 29 maja 2012, Anna Kasprzyk

W dniu 28 maja 2012 roku w siedzibie GSW Milenium przy ul. Pstrowskiego 3 a w Gnieźnie odbył się VII Mityng strategiczny, podczas którego spotkali się wszyscy pracownicy uczleni z władzami i wykładowcami na czele.

W dniu 28.05.2012 uczelnia czynna do godziny 15.00
poniedziałek, 28 maja 2012, Anna Kasprzyk

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28.05.2012 wszystkie jednostki GSW Milenium będą czynne do godziny 15.00. Przepraszamy za utrudnienia.

GSW Milenium zajęła czołowe miejsce w Polsce w 2 kategoriach w ogólnopolskim rankingu.
sobota, 26 maja 2012, Leszek Łukasik

Miło nam poinformować, że w tegorocznym Rankingu niepublicznych uczelni magisterskich Perspektyw i Rzeczpospolitej nasza uczelnia w kategorii  Dostępność dla studentów kadr wysokokwalifikowanych uplasowała się na 11 pozycji, a w kategorii Oferta studiów podyplomowych zajęła 13 miejsce w Polsce. W obu kategoriach nasza uczelnia zajęła 1 miejsce w Wielkopolsce!