Warunki rekrutacji na studiach magisterskich

Gość

Nasze ośrodki

Kandydaci na studia są przyjmowani bez egzaminów wstępnych, decyduje kolejność zgłoszeń.

Proces przyjęcia:

1. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego on-line https://rekrutacja.milenium.edu.pl

2. Wgranie skanów wymaganych dokumentów (na końcu formularza rekrutacyjnego)

3. Wpłata wpisowego 120 zł (bank Santander 53 1090 1375 0000 0001 0062 7095 (tytuł wpłaty: imię i nazwisko kandydata)

4. Weryfikacja złożonych dokumentów i zaksięgowanie wpłaty przez uczelnię

5. Zakwalifikowanie jako pełnoprawnego kandydata na studia

6. Wpis na listę studentów po każdym terminie rekrutacji

Jeżeli kandydat na kierunek pedagogika nie posiada wymaganych kwalifikacji pedagogicznych zdobytych na studiach I stopnia, zobowiązany jest uzupełnić (rekrutacja.gniezno@milenium.edu.pl) składane dokumenty o świadectwo studiów podyplomowych nadających kwalifikacje pedagogiczne lub uzupełnić te kwalifikacje na studiach podyplomowych już podczas trwania studiów II stopnia.

Jeżeli kandydat na kierunek pedagogika, specjalność edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną lub resocjalizacja z prewencją kryminalną nie ukończył studiów I stopnia w obszarze wyżej wymienionych specjalności zobowiązany jest uzupełnić (rekrutacja.gniezno@milenium.edu.pl) składane dokumenty o świadectwo podyplomowe z wyżej wymienionych specjalności lub zrealizować różnice programowe wyznaczone podczas studiów II stopnia.

Jeżeli kandydat na kierunek zarządzanie nie ukończył studiów I stopnia na tym kierunku zobowiązany jest w procesie rekrutacji zrealizować różnice programowe. Szczegóły w poniższym linku.
>> Szczegółowe zasady rekrutacji na kierunku zarządzanie, a także pytania do testu (kliknij tutaj)

Wymagane dokumenty:

- wypełniony formularz rekrutacyjny znajdujący się na stronie internetowej https://rekrutacja.milenium.edu.pl

- opłata rekrutacyjna w wysokości 120 zł na konto uczelni o numerze: 53 1090 1375 0000 0001 0062 7095 (tytuł wpłaty: imię i nazwisko kandydata)

- 1 zdjęcie legitymacyjne (35 x 45 mm) – dostarczone do dziekanatu podczas pierwszego zjazdu

- zdjęcie w wersji elektronicznej (do elektronicznej legitymacji studenckiej*, które wgrane jest na końcu formularza rekrutacyjnego)

* wymagania techniczne zdjęcia:
- postać cyfrowa rozdziel. min. 300 punktów na cal (min. 300 dpi),
- akceptowalne formaty: jpg (jakość maksymalna, standardowy format optymalizowany), tif (bez kompresji lub kompresja LZW, kolejność bajtów IBM PC), bmp (tryb podstawowy, format Windows, 24. bitowa głębia koloru)
- rozmiar 2,00 cm (podstawa) na 2,50 cm (wysokość).

Szczegółowy opis wymagań do pobrania tutaj (pdf, 52 KB)

Termin składania dokumentów

- 9 marca - 31 lipca 2020 - gwarancja przyjęcia na wybrany kierunek
- 1 sierpnia - 21 września 2020 - rekrutacja do wyczerpania wolnych miejsc
- 22 września - 20 grudnia 2020 - termin dodatkowy

Masz pytania dotyczące rekrutacji?

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych

ul. L. Okulickiego 3A w Gnieźnie

Dziekanat otwarty od poniedziałku do piątku w godz 8:00-15:30

Tel.  61 425 75 70 wew. 21 lub 22

Tel.  793 065 954

rekrutacja.gniezno@milenium.edu.pl

lub dołącz do specjalnej grupy na facebooku!

! Uruchomienie kierunku i specjalności uzależnione jest od zgłoszenia się na studia i podjęcia nauki przez wystarczającą liczbę osób !

Zobacz warunki i tryb rekrutacji na rok akademicki 2020/2021

Zobacz warunki i tryb rekrutacji na rok akademicki 2021/2022