Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Książka czy film? Podsumowanie projektu
piątek, 15 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

Uroczyste podsumowanie projektu edukacyjnego Książka czy film? odbyło się 14 czerwca 2012 roku w Miejskim Ośrodku Kultury. Swoją obecnością zaszczycili je: Danuta Wielbowicz  - dyrektor PBP i Krzysztof Gawrecki – kanclerz GSW Milenium. 

Kapitał intelektualny szkół wyższych - konferencja międzynarodowa
piątek, 1 czerwca 2012, Anna Kasprzyk

W dniu 31.05. 2012 w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja Kapitał intelektualny szkół wyższych, której współorganizaotrem, wraz z Uczelnią Vistula oraz Wyższą Szkołą Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza, była Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.

Projekt edukacyjny "Książka czy film?" - V spotkanie - "Ono"
czwartek, 31 maja 2012, Anna Kasprzyk

Ostatnie spotkanie w ramach projektu Książka czy film? poświęcone było powieści Ono Doroty Terakowskiej i jej adaptacji filmowej. Wszyscy uczestnicy projektu ponownie spotkali się w GSW Milenium.

VII Mityng strategiczny GSW Milenium
wtorek, 29 maja 2012, Anna Kasprzyk

W dniu 28 maja 2012 roku w siedzibie GSW Milenium przy ul. Pstrowskiego 3 a w Gnieźnie odbył się VII Mityng strategiczny, podczas którego spotkali się wszyscy pracownicy uczleni z władzami i wykładowcami na czele.

W dniu 28.05.2012 uczelnia czynna do godziny 15.00
poniedziałek, 28 maja 2012, Anna Kasprzyk

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28.05.2012 wszystkie jednostki GSW Milenium będą czynne do godziny 15.00. Przepraszamy za utrudnienia.

GSW Milenium zajęła czołowe miejsce w Polsce w 2 kategoriach w ogólnopolskim rankingu.
sobota, 26 maja 2012, Leszek Łukasik

Miło nam poinformować, że w tegorocznym Rankingu niepublicznych uczelni magisterskich Perspektyw i Rzeczpospolitej nasza uczelnia w kategorii  Dostępność dla studentów kadr wysokokwalifikowanych uplasowała się na 11 pozycji, a w kategorii Oferta studiów podyplomowych zajęła 13 miejsce w Polsce. W obu kategoriach nasza uczelnia zajęła 1 miejsce w Wielkopolsce!

Komunikacja – wychowanie – kształcenie – wielokulturowość – międzykulturowość. Kompetencja komunikacyjna do porozumienia w warunkach wielokulturowości i międzykulturowości - konferencja naukowa
piątek, 25 maja 2012, Anna Kasprzyk

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium była jednym z organizatorów XI spotkania w ramach konferencji naukowej z cyklu Komunikowanie społeczne w edukacji.

Zarządzanie zmianą, konferencja z udziałem Wydziału Zarządzania i Marketingu GSW Milenium
czwartek, 17 maja 2012, Anna Kasprzyk

Dnia 17 maja 2012 roku dr Magdalena Knapińska wzięła udział w konferencji Zarządzanie zmianą zorganizowanej w Gnieźnie przez CBS Ankieter Ultex Sp. z o.o. oraz MConsult. Pani doktor wygłosiła referaty na temat finansowania projektów outplacementowych, przepisów prawnych dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi oraz kryzysu jako szansy dla fimry.

Projekt edukacyjny "Książka czy film?" - IV spotkanie - "Zaklinacz koni"
środa, 16 maja 2012, Anna Kasprzyk

W czwartym spotkaniu w ramach projektu Książka czy film? wzięli udział tylko gimnazjaliści. Było ono poświęcone książce Zaklinacz koni N. Evansa i jej adaptacji filmowej. Miało ono inny charakter niż dotychczasowe. Gimnazjaliści z opiekunami spotkali się przed Stadem Ogierów w Gnieźnie. Tam czekał na nich pan Marek Kałużniak, który opowiedział o pracy masztalerza i hodowli koni. Historia gnieźnieńskiego stada ogierów sięga 1885 roku.

Zmiana organizacji pracy GSW Milenium w dniach 14-16 maja 2012 roku
piątek, 11 maja 2012, Leszek Łukasik

Informujemy, że w dniach 14-16 maja 2012 roku w uczelni otwarte będą tylko Dziekanat Wydziału Zarządzania i Marketiingu oraz punkt rekrutacyjny.

Pozstałe komórki uczelnie, w tym sekretariat Akademickiego Gimnazjum Milenium oraz Szkoły Podstawowej Milenium, w tych dniach będą nieczynne.